צימרים בגליל

מסעדות בגליל

צימרים בצפון

מסעדות בצפון

מוניות בכרמיאל

פרגולות בכרמיאל

קידום אתרים בגוגל

קבלן שיפוצים בכרמיאל

אינסטלטור בכרמיאל

אדריכל בכרמיאל

 

שמח ב"בית החמנייה"

 

 

"בית החמנייה" הינו בית חם לנערות בכרמיאל המופעל על ידי  המינהל לשירותים חברתיים. במהלך חופשת החנוכה נערכה במקום מסיבה מרגשת ושמחה בהשתתפותה של שולה מנחם, ראש המנהל לשירותים חברתיים בכרמיאל, ועינת שלו, רכזת הבתים החמים בצפון מטעם עמותת 'יעדים לצפון', וצוות עובדות המנהל לשירותים חברתיים בעיר. כמו כן, הוזמנו הורי הנערות להשתתף באירוע.

 

שולה מנחם ציינה בתחילת הערב כי: "אנחנו בכרמיאל כמו משפחה אחת גדולה. ראש העיר עדי אלדר דואג שכל אחד ואחת ימצאו את המקום והדרך להתקדם ואנחנו כאן על מנת לסייע לאורך הדרך. אני שמחה לראות את החיוכים על פני הנערות והוריהן ומאחלת חג שמח לכולם".

 

המסיבה החלה עם הדלקת נר חמישי של חנוכה על-ידי אב של אחת הנערות, אשר ברך על הדלקת הנרות. לאחר מכן, החל מופע פרי יצירתן של הנערות, שכלל הקראה של סיפורים קצרים לכבוד החג ושירי חג. באירוע נערכה פרידה מדיאנה, מנחת סדנת אומנות ויצירה שליוותה את הבית החם במשך כעשור. גם לנושא זה  הכינו הנערות מופע ייחודי, תוך שילוב של שירים, ריקודים וברכות. ליוו והנחו את הערב שרית עבאדי-פישל, עו"ס לטיפול בנערות וצעירות ונעמה שלומוביץ-ליטמן, רכזת הבית החם, אשר ליוו גם את הכנת המופעים בשיתוך עם אורה יונס, המדריכה החברתית.

 

בתום החלק האומנותי כל המוזמנים התכבדו במעשי ידיה של מאיה, אם הבית הלבבית.

 

האירוע היה מוצלח, ההורים נהנו והתגאו בבנותיהן ונראה כי הבנות עצמן, כמו גם צוות הבית, הפיקו מהאירוע הנאה מרובה, גאוות יחידה ואור גדול.

 
פרסם כאן