קייטרינג בכרמיאל חנויות אופניים אימון אישי אספקה טכנית עיצוב שמלות כלה מוסכים בכרמיאל סוכניות רכב בכרמיאל נגריות בכרמיאל בחירות כרמיאל גנים כרמיאל
 רהיטים בצפון מסעדות בגליל חוגים בכרמיאל אולם אירועים בכרמיאל  שיפוצים בכרמיאל משרדי תיווך רואי חשבון בכרמיאל גני ילדים בכרמיאל צימרים בגליל עיצוב פנים
   
מחפש עורך דין ? מחפש אינסטלטור ? מחפש אדריכל ? - תוכל למצוא את כל העסקים ובעלי המקצע במדריך העסקים של כרמיאל ברשת

 

 

קוסמטיקאית בכרמיאל

מוצרי קוסמטיקה בכרמיאל

מוצרי אלוורה כרמיאל

עיצוב פנים בכרמיאל

אולמות אירועים בכרמיאל
קייטרינג בכרמיאל
חנויות אופניים בכרמיאל
אולם אירועים בכרמיאל
קידום בגוגל

 

64% מהמשתתפים בפעילות במרכז הון אנושי כרמיאל, הושמו בעבודה!!!


השבוע התקיימה בלשכת ראש העיר וועדת היגוי של רשות מקדמת תעסוקה, השכלה וקהילה, מרכז הון אנושי. הוועדה התקיימה במעמד ראש העיר עדי אלדר , ממלאת מקומו שולה כהן וסגניתו רינה גרינברג, ונציגות בכירה של שותפי התוכנית מהרשות המקומית וממשרדי הממשלה.

ראש העיר עדי אלדר ציין בפתיחת הכנס את הפעילות המצוינת של צוות מרכז הון אנושי בניהולה של איריס צין, והמכוונות של המרכז לסייע בידי תושבי העיר למצוא את הדרך הנכונה עבורם בתעסוקה .

בוועדה הוצגה הפעילות השנתית של המרכז שטיפל השנה בלמעלה מ- 1000 משתתפים ש- 64% מהם, הושמו בעבודה, נתון מרשים ביותר!!!

בפני הועדה הוצגו הפרויקטים המרכזיים החדשים שהחלו לפעול בשנת 2012:

עכשיו תורי – פרויקט המיועד לנשים בגילאי 40+ הנמצאות מחוץ למעגל העבודה בשבע השנים האחרונות ויותר. נשים ש"עכשיו תורן" לפרנס את עצמן בכבוד. במסגרת הפרויקט הן עוברות תהליך העצמה וליווי פרטני וקבוצתי, רוכשות כלים מקצועיים כמו כמיומנויות מחשב ואנגלית, לומדות לחפש עבודה ולגשת לראיונות. מרכז הון אנושי יצר קשר עם שלושה מעסיקים המוכנים לקבל נשים אלה לעבודה ולאפשר להן תקופת הסתגלות, ליווי והכי חשוב- הבנה וסבלנות.

קידום – מיועד למשתתפים שנכנסו לעבודה בסיוע של מרכז הון אנושי והם מתמידים באותו מקום בשנתיים האחרונות. בזכות הקשרים האיכותיים שיש למרכז, עוברים המשתתפים תהליך של קידום הכולל לימודים מקצועיים או קורסים רלוונטיים, ליווי אישי ביחד עם המעסיק ובסופו של דבר , כניסה לתפקיד חדש והתקדמות לתפקיד שהוא מעבר לשכר מינימום.

עתיד בטוח לצעירים – מיועד לאוכלוסיית צעירים בסיכון, שאינם מצליחים להשתלב בעולם התעסוקה ולהתמיד בו. צעירים בגילאי 18-30 בעלי עבר מורכב וחוסר יכולת לתכנן את העתיד, צעירים אלו מקבלים במסגרת התוכנית מגוון רחב של כלים ייחודיים, עד לשילובם בתעסוקה איכותית והולמת.


קורס ניהול רשתות תקשורתCCNA – הוא רעיון חדש שנמצא בשלבי יישום. במסגרתו יגויסו מועמדים מתאימים לקורס היוקרתי של ניהול רשתות. עוברי הבחינה יקבלו תעודת של Cisco העולמי, אשר תפתח להם דלת כניסה לעולם מתקדם של תעסוקה איכותית.

קורס סיעות רופא שיניים –בקורס השתתפו נשים אשר נמצאות בשלבים שונים בחייהן. חלקן חסרות מסוגלות תעסוקתית, כלומר צריכות הכוונה בנושא הופעה אישית, ביטחון, התמדה, חלקן לא מצליחות למצוא עצמן בעולם התעסוקה וחלקן תכננו ללמוד את המקצוע מחוץ לעיר, במחיר כפול. מרכז הון אנושי בשיתוף "כלל שן", איפשר לנשים אלה לרכוש במחיר מסובסד, מקצוע איכותי, עם אופק לפיתוח קריירה והתפרנסות טובה. בשבוע שעבר התקיים טקס הסיום של הקורס.

מרכז הון אנושי כרמיאל עתיד לפתח בשנת 2013 תכניות חדשות ומיוחדות, להרחיב את קהל היעד ואת שיתופי הפעולה עם מעסיקים מהאזור.

חברי הועדה ציינו לטובה את שיתוף הפעולה עם המרכז ואת היותו למרכז מוביל בארץ באיכות השירות ובכמות המשתתפים ואחוזי ההצלחה בהשמתם בעבודה.