קייטרינג בכרמיאל חנויות אופניים אימון אישי אספקה טכנית עיצוב שמלות כלה מוסכים בכרמיאל סוכניות רכב בכרמיאל נגריות בכרמיאל בחירות כרמיאל גנים כרמיאל
 רהיטים בצפון מסעדות בגליל חוגים בכרמיאל אולם אירועים בכרמיאל  שיפוצים בכרמיאל משרדי תיווך רואי חשבון בכרמיאל גני ילדים בכרמיאל צימרים בגליל עיצוב פנים
   
מחפש עורך דין ? מחפש אינסטלטור ? מחפש אדריכל ? - תוכל למצוא את כל העסקים ובעלי המקצע במדריך העסקים של כרמיאל ברשת

 

 

קוסמטיקאית בכרמיאל

מוצרי קוסמטיקה בכרמיאל

מוצרי אלוורה כרמיאל

עיצוב פנים בכרמיאל

אולמות אירועים בכרמיאל
קייטרינג בכרמיאל
חנויות אופניים בכרמיאל
אולם אירועים בכרמיאל
קידום בגוגל


 בשורה לכרמיאל: השר לבטחון פנים יצחק אהרונוביץ' הודיע לראש העיר עדי אלדר שתחנת כרמיאל הופכת לתחנה אזורית

במהלך ביקור של השר לביטחון פנים יצחק אהרונוביץ' בכרמיאל הוא הודיע לראש העיר עדי אלדר, כי אמש התקבלה החלטה להפוך את תחנת המשטרה בכרמיאל לתחנה אזורית שבראשה מפקד בדרגת ניצב משנה.

ביום שני השבוע התקיים בכרמיאל טקס השקת מערך מצלמות האבטחה בעיר, פרוייקט משותף למשרד לביטחון פנים ועיריית כרמיאל במסגרת תכנית "עיר ללא אלימות".

במהלך הביקור ביקר במוקד האבטחה וצפה און ליין בזירות בהן הותקנו מצלמות ובפעילות צוות השיטור העירוני העוקב אחר הנעשה ונענה לכל פניה או חשד לפעילות לא כשרה.

השר שיבח את הפעילות של ראש העיר עדי אלדר וסגניתו רינה גרינברג על הפעילות רחבת ההיקף לחיזוק הביטחון האישי של תושבי העיר במגוון פעולות בתוך העיר ועם הישובים השכנים.

במהלך הביקור אמר השר אהרונוביץ'" :אני רוצה לבשר לכם על משהו שאושר אתמול בערב ואני יכול לספר לכם עליו עכשיו אתמול בערב התקבלה החלטה להפוך את תחנת המשטרה של כרמיאל לתחנה אזורית שבראשה עומד מפקד בדרגת ניצב משנה משמעות הדבר תוספת כוח אדם משמעותית, על מנת לתת מענה לכרמיאל והפריפריה שלה, ולתת יותר סמכויות למפקד התחנה על מנת להוריד עומס ממחוז הצפון של המשטרה. אני רוצה גם לבשר לכם שבחנתי את כל האנשים הראויים להעלאת דרגה וקיבלתי החלטה, על סמך הכישורים שעולים על כל מי שבחנתי באשכול שלכם, להעניק את הדרגה הבכירה למפקד התחנה שאול צמח שיועלה לדרגת ניצב משנה".

ראש העיר עדי אלדר וסגניתו רינה גרינברג ברכו את מפקד התחנה על ההעלאה בדרגה וציינו את שיתוף הפעולה הטוב בין העירייה לתחנה למען תושבי העיר.