קייטרינג בכרמיאל חנויות אופניים אימון אישי אספקה טכנית עיצוב שמלות כלה מוסכים בכרמיאל סוכניות רכב בכרמיאל נגריות בכרמיאל בחירות כרמיאל גנים כרמיאל
 רהיטים בצפון מסעדות בגליל חוגים בכרמיאל אולם אירועים בכרמיאל  שיפוצים בכרמיאל משרדי תיווך רואי חשבון בכרמיאל גני ילדים בכרמיאל צימרים בגליל עיצוב פנים
   
מחפש עורך דין ? מחפש אינסטלטור ? מחפש אדריכל ? - תוכל למצוא את כל העסקים ובעלי המקצע במדריך העסקים של כרמיאל ברשת

 

 

קוסמטיקאית בכרמיאל

מוצרי קוסמטיקה בכרמיאל

מוצרי אלוורה כרמיאל

עיצוב פנים בכרמיאל

אולמות אירועים בכרמיאל
קייטרינג בכרמיאל
חנויות אופניים בכרמיאל
אולם אירועים בכרמיאל
קידום בגוגל

השר לביטחון פנים יצחק אהרונוביץ' יגיע לטקס השקת מוקד מצלמות האבטחה בכרמיאל

ראש העיר עדי אלדר: "לאחרונה הותקנו בכרמיאל, במסגרת תכנית עיר ללא אלימות, ובשיתוף העירייה,  18 מצלמות , בשבע זירות חדשות ובנוסף תשודרג המערכת הקיימת"

רינה גרינברג סגנית ראש העיר :" אנו פועלים בדרכים שונות לתגבר את הביטחון האישי של התושבים כולל הצבה של מצלמות אבטחה , פרויקט שעלותו כ- 750.000 ש''ח".

חשוב לציין כי השימוש במצלמות המוקד הוא  בהתאם ועל פי הוראות החוק , כל המוקדנים יוחתמו על טופס מיוחד אשר מציב גבולות מבחינת שמירה על צנעת הפרט.

השר לביטחון הפנים יצחק אהרונוביץ', יגיע מחר לביקור מיוחד בכרמיאל להשקת מוקדי המצלמות החדשים של תכנית עיר ללא אלימות – תכנית הדגל של המשרד לביטחון הפנים.

במסגרת הביקור ייפגש השר אהרונוביץ' עם ראש העיר עדי אלדר וסגניתו רינה גרינברג הממונה על תחום הביטחון בעיר.  המשרד לביטחון הפנים מפעיל בשיתוף עיריית כרמיאל גם שיטור עירוני ושיטור משולב במסגרת תכנית עיר ללא אלימות אותה מנהל מיכאל גינקר במסגרת תפקידו שמנהל מחלקת הביטחון.

מנתוני המשטרה עולה כי מאז נכנסה תכנית עיר ללא אלימות לכרמיאל בשנת 2010, חלה ירידה דרמטית של 40% במספר עבירות האלימות .גם בתחום עבירות אלימות הנוער נרשמה ירידה של 12% בתקופה זו.