קייטרינג בכרמיאל חנויות אופניים אימון אישי אספקה טכנית עיצוב שמלות כלה מוסכים בכרמיאל סוכניות רכב בכרמיאל נגריות בכרמיאל בחירות כרמיאל גנים כרמיאל
 רהיטים בצפון מסעדות בגליל חוגים בכרמיאל אולם אירועים בכרמיאל  שיפוצים בכרמיאל משרדי תיווך רואי חשבון בכרמיאל גני ילדים בכרמיאל צימרים בגליל עיצוב פנים
   
מחפש עורך דין ? מחפש אינסטלטור ? מחפש אדריכל ? - תוכל למצוא את כל העסקים ובעלי המקצע במדריך העסקים של כרמיאל ברשת

 

קוסמטיקאית בכרמיאל

מוצרי קוסמטיקה בכרמיאל

מוצרי אלוורה כרמיאל

עיצוב פנים בכרמיאל

אולמות אירועים בכרמיאל
קייטרינג בכרמיאל
חנויות אופניים בכרמיאל
אולם אירועים בכרמיאל
קידום בגוגל


תערוכת צילומים של
אריאל טאובנפלד בהיכל התרבות כרמיאל

תערוכת צילומים של הצלם הצעיר אריאל טאובנפלד נפתחה השבוע במבואה של היכל התרבות בכרמיאל.

 בתערוכה זו, שעיקרה השתקפויות, הוצגו צילומים של סיטואציות מגוונות, המביאות לידי ביטוי את תפיסתו המעניינת של המציאות וראייתו הייחודית של תופעות והתנהגויות. ביצירותיו ניכר שילוב מעניין של הדברים הגלויים, אלה שנראים על פני השטח, עם הדברים הסמויים, אלה שמסתתרים וצריך לקחת בחשבון את קיומם. על פי תפיסתו, בעולם המודרני כולם הפכו לפריטים. "קודם כל מתייחסים לנראה, למבריק ולנוצץ ולעיתים קרובות לא מגיעים מעבר לכך. בצילום כמו במציאות, הוא בוחר לראות מספר צדדים, את היפה וגם את המכוער, שלא בהכרח סותרים זה את זה, ולעיתים אף משלימים האחד את השני".

אריאל, בוגר בי"ס הורוביץ בכרמיאל ובוגר מגמת צילום ב"קמרה אובסקורה" בתל-אביב. עבד בהתנדבות כצלם בעיתון "קול הפליטים", עיתון שמודפס בארבע שפות ומיועד לקהילת הפליטים בארץ. כמו כן היה מעורב במספר פרויקטים עם פליטים מסודן ואמנים נוספים. כיום עובד כצלם פרילנסר, אמן ויוצר עצמאי. עוסק בצילומים אמנותיים ועל פי הזמנה.

 בערב הפתיחה הציג אריאל את משנתו באמצעות הצילומים, כאשר לצדו נמצאים ידידים, שכנים, חברים וכמובן הוריו, אשר לאורך כל הדרך תמכו ועודדו אותו בעשייתו המגוונת והמעניינת. אירוע הפתיחה נשא אופי חגיגי ומכובד והוא לווה בנגינת צ'לו של ידידת המשפחה, שחר כהן, ובכיבוד עשיר וטעים, מעשה ידיה של אמו, רחל. במהלך הערב שוחח אריאל עם האורחים, סיפר בפשטות ובצניעות על דרכו האמנותית, ענה על השאלות שהפנו אליו וגם הסביר למתעניינים מה עומד מאחורי הצילומים המורכבים.

 

רחל טאובנפלד, אמו של אריאל, נשאה דברים בפני האורחים וכך אמרה: "בגיל 5 הבנו בפעם הראשונה שאריאל רואה דברים בצורה אחרת משאר הילדים בסביבתו, ומאז הוא המשיך לראות תופעות והתנהגויות של אחרים בצורה בוגרת ושונה מרוב הילדים בני גילו. דבר שלא הקל עליו". רחל הוסיפה וספרה על הייחוד של אריאל בבחירת האובייקטים לצילום ונתנה דוגמה מהטיול המשפחתי בוונציה. "בתמונות אלו לא הופיעו תעלות וגונדולות, אלא עכביש שהשתקף דרך מראה... ועוד דברים שאנחנו לא שמנו לב אליהם ואכן היו מרשימים ומדהימים בצילומיו".  

התרשמות הנוכחים מן התערוכה באה לידי ביטוי בתגובות החמות, שרשמו במחברת האורחים. בין התגובות נכתב: "אהבתי את השילוב המדהים של בניינים ואנשים, כיעור ויופי. האנשת את הדומם שיודע להגיד את דברו", "התרגשתי עד מאוד", "תערוכה יפיפייה ושונה. ההשתקפויות מרשימות וכפי שהחיים משתקפים בתמונות אלה אז החיים יפים".

התערוכה תוצג בהיכל התרבות עד ה - 6.4.2013. הצילומים שבתערוכה, ועוד רבים אחרים המוצגים באתר של אריאל, מוצעים למכירה. כתובת האתר: www.arieltaubenfeld.com  


 

ספרים דגיטלים מומלצים

ארץ זו היא ארצי
מאת: אלי א.הרץ


ירושלים
מאת:אלי א.הרץ
מאז ומקדם
מאת: ג'ואן פיטרס
דו"ח אדמונד לוי
מאמרים וכתבות מומלצים

עלות מ"ק מים עד הברז הוא 2.40 ש"ח
מדוע אנחנו משלמים 8.80 ש"ח למ"ק כ 366% יותר ?

תחקיר מעמיק של גלובס מרחיב על הנושא


עמוד ענן – הישגים יוצאי דופן למדינת-ישראל בעקבות המבצע

מאת: ד"ר יוחאי סלע


אחרי כשלון אוסלו,
מתווה מעשי לניהול הסיכסוך ישראלי פלסטיני